• OLFEN 140 mg 5 liečivých náplastí

  Indikácie: Antireumatikum, nesteroidové antiflogistikum, analgetikum na lokálne použitie. Na lokálne ošetrenie traumaticky zapríčinených bolestí a zápalov šliach, svalov, väzov horných a dolných končatín (pomliaždenie, natiahnutie, vyvrtnutie). Na lokálne ošetrenie reumatických bolestí (periarthritis, bursitis, epicondylitis, cervikálny syndróm, spondylosis, tendovaginitis). Lokálna symptomatická liečba bolesti pri epikondylitíde a vyvrtnutom členku. Ak sa príznaky vášho ochorenia nezlepšia alebo ak sa zhoršia za 14 dní, musíte sa obrátiť na lekára.

  Kontraindikácie: Ak ste precitlivený na diklofenak, kyselinu acetylsalicylovú, iné nesteroidové protizápalové liečivá (NSAID), alebo iné pomocné látky lieku. Ak máte poškodenú pokožku s poranením akéhokoľvek druhu: exsudatívna dermatitída, ekzém, infikované poranenie, popálenina alebo rana. Deti mladšie ako 16 rokov.

  Tehotenstvo a dojčenie: Počas posledného trimestra tehotenstva. Pri dojčení sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

  Dávkovanie a spôsob použitia: Jedna liečivá náplasť sa nalepí na boľavé miesto 2-krát denne (ráno a večer).

  10.05 
 • Blue Berry 120 tabliet

  Charakteristika: Výživový doplnok NEW NORDIC Blue Berry  obsahuje výťažok z čučoriedky, extrakt z kvetov aksamietnice rozložitej so štandardizovaným obsahom 10 mg luteínu, výťažok z očianky rostkovovej, vitamín A, zinok a meď.

  Blue Berry TM je originálny švédsky výživový doplnok prospievajúci k udržaniu dobrého zraku a vitality očí. Tablety obsahujú výťažok z čučoriedky, extrakt z kvetov aksamietnice rozložitej so štandardizovaným obsahom 10 mg luteínu, výťažok z očianky rostkovovej, vitamín A, zinok a meď. Luteín je karotenoid, ktorý sa prirodzene nachádza v očnej makule, ktorá zodpovedá za centrálne videnie. Vitamín A (nazývaný očný vitamín) a zinok zohrávajú dôležitú úlohu pri udržaní dobrého zraku a sú nevyhnutnými živinami pre zachovanie vitality očí.

  Očianka Rostkovova (Euphrasia officinalis L.)

  Obsahuje množstvo účinných látok, z ktorých najcennejšie sú iridoidy, fenolové kyseliny, triesloviny, kumaríny, minerálne látky, mastné kyseliny, vitamíny a flavonoidy. Pomáha celkovému zdraviu očí a pri rôznych zápalových očných ochoreniach. extrakt v tablete Blue Berry TM je použitá celá rastlina očianky rostkovovej.

  Aksamietnica rozložitá (Tagetes erecta L.)

  Aksamietnica  je rastlina s hustými zelenými listami  a kvetmi žltej až oranžovej farby, pripomínajúca klinček. Luteín filtruje škodlivé vysokoenergetické modré vlnové dĺžky zo svetla a pomáhajú chrániť a udržiavať bunky očí zdravé. Luteín v produkte  Blue BerryTM je extrahovaný práve z korunných lupienkov  kvetov aksamietnice.

  • neobsahuje lepok
  • neobsahuje mlieko a mliečnu bielkovinu
  • neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu

  Nepoužívajte: U detí do 6 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

  Dávkovanie: Užívajú sa 2 tablety denne s jedlom, zapiť vodou. Dodržujte doporučené dávkovanie!

  Zloženie: očianka, zinok, vitamín A, meď, čučoriedka, aksamietnica

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
  Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  32.76 
 • Sab Simplex sus.por.1 x 30 ml

  Indikácie: Perorálna suspenzia je protipenivý liek zaisťujúci rozpad peny, ktorá bráni vstrebávaniu plynov v žalúdku a v črevách.

  Používa sa :

  • Pri zvýšenej tvorbe plynov a ich hromadení v gastrointestinálnom trakte (meteorizmus) s gastrointestinálnymi ťažkosťami, ako sú nafukovanie, pocit plnosti a napätie v nadbrušku.
  • Pri zvýšenej tvorbe plynov po operáciách.
  • Ako príprava na diagnostické vyšetrenie v oblasti brucha ku zníženiu zobrazovania tieňov spôsobených plynom (röntgen, sonografia) a ako príprava na gastroduodenoskopiu.
  • Pri otrave saponátmi (prostriedky na umývanie riadu, a pod.)

  Kontraindikácie: Tento liek obsahuje 1 mg benzoanu sodného v každom mililitri perorálnej suspenzie. Benzoan sodný môže zhoršiť novorodeneckú žltačku (žltnutie kože a očí) (až do veku 4 týždňov). Tento liek obsahuje menej ako 1 mmol sodíka (23 mg) v odporúčanej dávke, t. j. v podstate zanedbateľné množstvo sodíka.

  Tehotenstvo a dojčenie:  Ak ste tehotná alebo dojčíte, ak si myslíte, že ste tehotná alebo ak plánujete otehotnieť, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom predtým, ako začnete užívať tento liek.

  Tento liek sa môže užívať počas tehotenstva a v období dojčenia.

  Dávkovanie: 

  Pri tráviacich ťažkostiach súvisiacich s nadúvaním:

  · novorodenci vo veku od 3 týždňov, dojčatá a batoľatá do 3 rokov: 15 kvapiek (0,6 ml) do každej fľašky s pitím. SAB SIMPLEX sa dobre mieša s rôznymi tekutinami, napr. mliekom, alebo sa môže podávať aj na lyžičke.

  · deti vo veku od 3 do 5 rokov: 15 – 20 kvapiek (0,6 – 0,8 ml) s jedlom alebo po každom jedle, prípadne ešte pred spaním.

  · deti vo veku od 6 do 12 rokov: 20 – 30 kvapiek (0,8 – 1,2 ml) každé 4 – 6 hodín.

  · dospievajúci vo veku od 12 rokov a dospelí: 30 – 45 kvapiek (1,2 – 1,8 ml) každé 4 – 6 hodín.

  Tieto dávky sa môžu v prípade potreby na odporúčanie lekára zvýšiť.

  Pri príprave na diagnostické vyšetrenie v oblasti brucha:

  · röntgenové vyšetrenie – v predvečer vyšetrenia 15 – 30 ml (3 – 6 čajových lyžičiek).

  · sonografické vyšetrenie – v predvečer vyšetrenia 15 ml (3 čajové lyžičky) a ďalších 15 ml (3 čajové lyžičky) asi 3 hodiny pred samotným vyšetrením.

  · endoskopické vyšetrenie – pred vyšetrením 2,5 – 5 ml (1/2 – 1 čajová lyžička); v prípade potreby je možné podať priamo inštrumentálnym kanálom endoskopu ďalších niekoľko mililitrov SAB SIMPLEXU.

  Pri otravách saponátmi (pracie prášky, prostriedky na umývanie riadu):

  · najnižšia dávka je 5 ml (1 čajová lyžička) SAB SIMPLEXU.

  Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  6.13 
 • OSMOBIOTIC Flora BABY probiotiká pre dojčatá 5 ml

  Charakteristika: Výživový doplnok pre deti od 1 mesiaca s obsahom 2 mikrobiálnych kmeňov: Bifidobacterium breve BR03 (DSM 16604) – 250 miliónov v každej dennej dávke a Lactobacillus casei LC03 (DSM 27537) – 250 miliónov v každej dennej dávke.

  Nepoužívajte: U detí do 1 mesiaca. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

  Dávkovanie: Deti od 1 mesiaca: 5 kvapiek raz denne po dobu 15 dní. V prípade potreby možno zopakovať. Pred použitím fľaštičku dôkladne pretrepať. Kvapky podávať lyžičkou, ktorej veľkosť zodpovedá veku dieťaťa, alebo ich primiešať do studeného či vlažného jedla. Prítomnosť pevných častíc v suspenzii po pretrepaní fľaštičky je úplne bežná. Nepodávať prípravok kvapkadlom priamo do úst dieťaťa. Kvapkadlo nečistiť, aby sa predišlo mikrobiálnemu znečisteniu. Dodržujte doporučené dávkovanie!

  Zloženie: Bifidobacterium breve (živé bakteriálne kultúry), Lactobacillus casei (živé bakteriálne kultúry)

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  10.64 
 • Duofilm sol.der.1 x 15 ml

  Indikácie: Liek je roztok, ktorý sa nanáša na bradavice. Je určený na liečbu bradavíc lokalizovaných kdekoľvek na koži okrem tváre a anogenitálnej oblasti.
  Bradavica je vírusové ochorenie v povrchovej vrstve kože (drobný kožný výrastok vzniknutý rastom buniek pokožky). Doba medzi nákazou a prejavom ochorenia (vznikom bradavice) je rôzna, od niekoľkých týždňov až po niekoľko mesiacov. Bradavice sa môžu prenášať kontaktom vírusu s porušenou kožou.
  Použitie lieku vedie ku kontrolovanému rozrušovaniu keratínu vo vrstve tuhej hrubej kože na povrchu bradavice. Preto sa má liek používať iba na bradavice.

  Kontraindikácie: 

  • Precitlivenosť na liečivá alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok.
  • Aplikácia na otvorené rany, podráždenú alebo sčervenanú pokožku alebo na infikovanú oblasť.
  • Aplikácia na pigmentové névy, materské znamienka, bradavice v oblasti genitálií, na tvári alebo na slizniciach, na bradavice z ktorých vyrastajú chĺpky, majú červené okraje alebo neobvyklú farbu.
  • Vek do 2 rokov.

  Tehotenstvo a dojčenie: Použitie sa neodporúča.

  Spôsob použitia:  Dospelí a deti od 2 rokov: Roztok sa nanáša pomocou aplikátora na bradavice 1x denne, najlepšie večer pred spaním. Klinicky viditeľné zlepšenie sa dostaví za 1-2 týždne, ale maximálny účinok sa dá očakávať po 4-8 týždňoch. V liečbe sa odporúča pokračovať, pokým bradavica úplne nevymizne a neobnoví sa normálna štruktúra kože. Pokiaľ bradavice pretrvávajú aj po 12 týždňoch liečby, je potrebné poradiť sa s lekárom.

  Roztok je určený len na lokálne použitie a len na bradavice. Bradavica sa na 5 minút ponorí do teplej vody a dôkladne osuší čistým uterákom. Povrch bradavice sa opatrne obrúsi pilníkom na nechty, pemzou, šmirgľovým pilníkom na nechty alebo drsnou froté rukavicou tak, aby ošetrované miesto nekrvácalo. Priamo na bradavicu sa aplikuje tenká vrstva roztoku. Treba sa vyhnúť aplikácii na okolitú zdravú kožu, takisto nemá prísť do kontaktu s očami a inými sliznicami. Aplikovaný roztok sa nechá úplne zaschnúť. Ak je bradavica väčšia alebo lokalizovaná na chodidle, prekryje sa náplasťou, čím sa zlepší penetrácia liečiv do tkaniva. Liek sa nemá aplikovať súbežne s inými lokálne aplikovanými liekmi.

  Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  8.90 
 • TOTO NA TRÁVENIE 30 cps

  Charakteristika: Výživový doplnok s obsahom enzýmov, extratu zázvoru a výťažkov z riasy.

  Nepoužívajte: U detí do 9 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

  Dávkovanie: Deti od 9 rokov a dospelí 1 kapsula denne zapiť dostatočným množstvom vody. Dodržujte doporučené dávkovanie!

  Zloženie: ZyMate Panzyme Forte® (300mg (amyláza, lipáza, proteáza) amylolytická účinnost 6000 FIP, lipolytická účinnost 24000 FIP, proteolytická účinnost 400 FIP*),
  Gingever™ Extrakt podzemku zázvoru (30 mg Zingiber officinale Roscoe*),
  Aquamin® prírodný multiminerálny komplex z červenej riasy Lithothamnion calcareum(16 mg vápnik, 2%*),
  celulóza (gastrorezistentná kapsula rastlinného pôvodu).

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  6.62 
 • Vividrin ectoin nosový sprej 20 ml

  Charakteristika:  Nosový sprej je zdravotnícka pomôcka, ktorá obsahuje prírodnú molekulu ectoin, ktorá chráni bunky, potláča zápal a stabilizuje nosovú sliznicu. Používa sa na liečbu a prevenciu príznakov alergickej nádchy (výtok z nosa). Môže zmierniť typické príznaky ako svrbenie nosa, nádchu, kýchanie a upchatý nos.

  Nosový sprej obsahuje mierne hypertonický roztok, ktorý chráni pred škodlivými vplyvmi alergénov. To uľahčuje regeneráciu citlivej nosovej sliznice. Neobsahuje konzervačné látky a je vhodný pre deti.

  Nepoužívajte: U detí do 10 rokov. Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie.

  Tehotenstvo a dojčenie:  Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

  Spôsob použitia: Pokiaľ lekár neurčí inak, aplikujú sa 1-2 vstreky do každej nosovej dierky niekoľkokrát denne.
  Pred prvým použitím sa má zo spreja odstrániť ochranný kryt a 2- až 3-krát stlačiť kvôli uvoľneniu vzduchu v pumpičke. Hrot dávkovača sa nemá rezať. Ak je funkcia rozprašovania znížená (čo môže nastať, pokiaľ nie je fľaštička umiestnená vo zvislej polohe), stlačí sa mechanizmus pumpičky niekoľkokrát vo zvislej polohe.
  1. Vyfúka sa nos, aby boli nosové dierky čisté.
  2. Odstráni sa ochranný kryt z fľaštičky.
  3. Fľaštička sa drží končekmi ukazováka a prostredníka, zospodu palcom. Hlava sa mierne predkloní a nosová dierka sa zapchá prstom miernym stlačením nosa.
  4. Druhou nosovou dierkou sa začne jemne vdychovať.
  5. Pre vstreknutie do nosovej dierky sa rýchlo a silno stlačí pumpička. Následne sa pokračuje v dýchaní cez nosovú dierku.
  6. Hrot spreja sa vloží do druhej nosovej dierky.
  7. Zopakujú sa body 3 až 5 pri druhej nosovej dierke.
  8. Utrie sa hrot spreja čistou látkovou vreckovkou.
  9. Nasadí sa ochranný kryt.

  Zloženie: Ectoin 2%, morská soľ, voda

  Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  9.82 
 • Olfen Forte 23,2 mg/g gél gel.1 x 150 g

  Indikácie: Liek obsahuje liečivo diklofenak, ktorý patrí do skupiny označovanej ako nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Je určený pre dospelých a dospievajúcich vo veku 14 rokov a starších na lokálnu symptomatickú liečbu bolesti pri akútnom natiahnutí svalu, vytknutí alebo pomliaždení po tupom úraze.

  Kontraindikácie: 

  • precitlivenosť na liečivo alebo na ktorúkoľvek z pomocných látok;
  • pacienti s anamnézou hypersenzitívnych reakcií ako záchvaty astmy, bronchospasmus, žihľavka, akútna rinitída po podaní kyseliny acetylsalicylovej alebo iných nesteroidových protizápalových liekov (NSAID);
  • aplikácia na otvorené rany, zapálenú alebo infikovanú kožu, aj na ekzém a povrchy slizníc;
  • používanie v poslednom trimestri gravidity (pozri časť 4.6);
  • používanie u detí a dospievajúcich do 14 rokov.

  Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

  Spôsob použitia: Gél sa nanáša v tenkej vrstve na postihnuté miesta tela a jemne sa votrie do kože. Po aplikácii sa majú umyť ruky, pokiaľ nie sú ošetrovaným miestom. Gél sa má nanášať len na zdravú (kožu bez zápalov, neinfikovanú, bez exému) a neporušenú kožu (bez otvorených rán alebo poranení), nemá prísť do styku s očnou spojovkou alebo so sliznicami. Gél sa môže používať spolu s neokluzívnou bandážou, ale nemá sa používať s nepriedušným, okluzívnym obväzom. Pred použitím bandáže sa má gél na koži nechať pár minút, aby sa vstrebal.

  Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dodržujte doporučené dávkovanie a terapeutický režim. Pred použitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa pribalenú k lieku. V prípade nejasností sa informujte u lekára alebo lekárnika. Nepoužitý liek vráťte do lekárni, pomôžete tak chrániť životné prostredie! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  14.40 
 • ZzzQuil NATURA želé s príchuťou lesného ovocia 30 ks

  Charakteristika: Želatínové cukríky s príchuťou lesného ovocia s obsahom melatonínu, vitamínu B6, harmančeka, valeriány a levandule.

  • Melatonín prispieva k zníženiu času zaspávania.

  Bez umelých príchutí, farbív, sladidiel, konzervačných látok. Bez laktózy a lepku.

  Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím sa poraďte s lekárom alebo lekárnikom.

  Dávkovanie: 1 želé denne 30 minút pred spánkom. Dodržujte doporučené dávkovanie!

  Zloženie:  melatonín, vitamín B6, harmanček, valeriána a levandula.

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
  Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  12.30 
 • OCUTEIN SENSITIVE očná voda 50 ml

  Charakteristika: Očná voda je zdravotnícka pomôcka, kombinuje hydratačný hyaluronát sodný s upokojujúcimi prírodnými rastlinnými výťažkami Euphrasia officinalis a gélu Aloe vera.

  • Jemne vymýva dráždivé látky,
  • upokojuje, osviežuje oči,
  • hydratuje suché a unavené oči.

  Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie. Deti do 3 rokov.

  Tehotenstvo a dojčenie: Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom.

  Spôsob použitia: 

  Použitie s očnou vaničkou pre výplachy:
  1. Pred každou aplikáciou sa dôkladne vypláchne vaničku roztokom.
  2. Naplní sa vanička roztokom.
  3. Vanička sa priloží na postihnuté oko, zľahka sa zakloní hlava, nechá sa oko otvorené a niekoľko sekúnd sa nechá oplachovať v roztoku tak, aby sa zmáčal celý povrch očnej buľvy.
  4. V prípade potreby sa postup opakuje a po každom opláchnutí oka sa roztok vymení.
  5. Po každom použití sa vanička vypláchne vodou. 

  Použitie bez očnej vaničky:
  1. Oko sa vypláchne dostatočným množstvom roztoku, pri aplikácii sa zabráni kontaktu kvapkadla s okom.
  2. Počká sa niekoľko sekúnd a podľa potreby sa aplikácia opakuje.
  3. Pre vyšší účinok sa môže postup niekoľkokrát denne zopakovať.

  Zloženie: hyaluronát sodný, očianka rostkovova, aloe vera.

  Upozornenie: Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  5.66 
 • Fytofontana ViroStop kapky 25 ml

  Charakteristika: VIROSTOP kvapky obsahujú jedinečnú kombináciu rastlín:
  – Cistus incanus je rastlina známa pre vysoký obsah polyfenolov. Pôsobí ako prírodný antioxidant (neutralizuje voľné radikály)
  – Grapefruitový extrakt z jadierok vďaka svojmu silnému antioxidačnému účinku podporuje prirodzenú detoxikáciu organizmu a pomáha udržovať prirodzenú rovnováhu črevnej mikroflóry.
  – Echinacea purpurová a Mätová silica priaznivo pôsobia na dýchací systém a podporujú normálnu funkciu horných dýchacích ciest

  Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie: Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

  Dávkovanie: Podporne: 2x denne 10 kvapiek, v prípade potiaží: 2x denne 15 kvapiek. Dodržujte doporučené dávkovanie!

  Zloženie: echinacea purpurová (Echinacea purpurea) extrakt, Acerola (Malpighia glabra), cistus krétsky (cistus creticus) extrakt  – rastlina známa pre vysoký obsah polyfenolov, grapefruitový (Citrus paradisi) extrakt z jadierok a mätová silica.

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
  Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  8.58 
 • Fytofontana ViroStop kapsle 30 kapsúl

  Charakteristika: VIROSTOP kapsule obsahujú jedinečnú kombináciu rastlín:
  – Cistus creticus je rastlina známa pre vysoký obsah polyfenolov. Pôsobí ako prírodný antioxidant (neutralizuje voľné radikály)
  – Echinacea purpurová priaznivo pôsobí na dýchací systém a podporuje normálnu funkciu horných dýchacích ciest
  Virostop kapsuly sa používajú na podporu normálnej funkcie imunitného systému.

  Nepoužívajte: U detí do 18 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Ako náhradu pestrej stravy.

  Tehotenstvo a dojčenie:  Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

  Dávkovanie: 2x denne 1 kapsula. Dodržujte doporučené dávkovanie!

  Zloženie:  echinacea purpurová (Echinacea purpurea) extrakt,  Acerola (Malpighia glabra), cistus krétsky extrakt (cistus creticus) je rastlina známa pre vysoký obsah polyfenolov.

  Upozornenie: Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy.
  Neprekračovať odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25°C, mimo dohľadu a dosahu detí! Dbajte na príjem pestrej a vyváženej stravy a zdravý životný štýl. Nepoužívajte po dátume exspirácie!

  9.10 

Main Menu