• Max Sport Havana FLOW rumová pralinka 35 g

  Prinášame skvelú nutrične vybalansovanú pochúťku Havana FLOW rumová pralinka. Cenovo dostupná proteínová tyčinka, na ktorej si pochutí každý. Doprajte si zdravý snack vhodný na každodennú konzumáciu. Tyčinka obsahuje až 26 % proteínov, vlákninu pre lepšie trávenie a taktiež je bez lepku. Ochutnajte ju ešte dnes.

  0.79 
 • Max Sport California FLOW mandľa 35 g

  Prinášame skvelú nutrične vybalansovanú pochúťku California
  FLOW mandľa
  . Cenovo dostupná proteínová tyčinka, na ktorej si pochutí každý. Doprajte
  si zdravý snack vhodný na každodennú konzumáciu. Tyčinka obsahuje až 27 % bielkovín,
  vlákninu pre lepšie trávenie a taktiež je bez lepku. Ochutnajte ju ešte
  dnes. 

  0.79 
 • Max Sport Infinity Protein Čokoláda a Lieskový oriešok 55 g

  Dvojitá dávka proteínov a skvelej chuti v novej viacvrstvovej tyčinke Max Sport Infinity Protein Čokoláda a lieskový oriešok vás ihneď dostane. Neuveriteľne jemný snack si určite nájde miesto vo vašom jedálničku. S obsahom až 31% bielkovín je vhodná aj pri náročných športových výkonoch. Doplňte teda energiu zdravo, no zároveň chutne.

  Nemusíte sa báť ani nadbytočných cukrov. Aj napriek jedinečnej chuti obsahuje Infinity Proteín len 1,9 gramov cukru. Pre lepšie trávenie je plná vlákniny a naviac sme pridali aj horčík. Vyskúšajte ju ešte dnes.

  1.49 
 • Max Sport Infinity Protein Kokos a Mandle 55 g

  Dvojitá dávka proteínov a skvelej chuti v novej viacvrstvovej tyčinke Max Sport Infinity Protein Kokos a madle vás ihneď dostane. Neuveriteľne jemný snack si určite nájde miesto vo vašom jedálničku. S obsahom až 31% bielkovín je vhodná aj pri náročných športových výkonoch. Doplňte teda energiu zdravo, no zároveň chutne.

  Nemusíte sa báť ani nadbytočných cukrov. Aj napriek jedinečnej chuti obsahuje Infinity Proteín len 1,9 gramov cukru. Pre lepšie trávenie je plná vlákniny a naviac sme pridali aj horčík. Vyskúšajte ju ešte dnes.

  1.49 
 • Max Sport Infinity Protein Slaný karamel a Arašidy 55 g

  Dvojitá dávka proteínov a skvelej chuti v novej viacvrstvovej tyčinke Max Sport Infinity Protein Slaný karamel a arašidy vás ihneď dostane. Neuveriteľne jemný snack si určite nájde miesto vo vašom jedálničku. S obsahom až 31% bielkovín je vhodná aj pri náročných športových výkonoch. Doplňte teda energiu zdravo, no zároveň chutne.

  Nemusíte sa báť ani nadbytočných cukrov. Aj napriek jedinečnej chuti obsahuje Infinity Proteín len 1,9 gramov cukru. Pre lepšie trávenie je plná vlákniny a naviac sme pridali aj horčík. Vyskúšajte ju ešte dnes.

  1.49 
 • Max Sport Collagen+ Kex oriešok 40 g

  Jediný svojho druhu, lahodný a exkluzívny Collagen+ Kex s príchuťou lieskového oriešku. Doprajte svojmu telu funkčnú dobrotu s vysoko hodnotenými parametrami. Pre zdravé telo aj ducha je treba konzumovať dobré veci. Veď obsahuje až polovicu dennej odporúčanej dávky kolagénu. Pridajte množstvo vlákniny či žiadny palmový tuk a dokonalý produkt máte na svete. To je náš Kolegén Keks.

  1.39 
 • Max Sport Proteín Kex Vanilka 40 g

  Prinášame vám veľkolepý vanilkový Proteínový keks. Spojte klasickú chuť cukrovinky, dajte jej parametre sofistikovaného fitness produktu a dostanete Proteín Kex. Táto jedinečná kombinácia robí Kex jedným z najlepších produktov svojho druhu. S vysokým obsahom bielkovín a minerálnych látok.

  0.98 
 • Max Sport Collagen+ Kex citrón 40 g

  Jediný svojho druhu, lahodný a exkluzívny Collagen+ Kex s príchuťou citrónu. Doprajte svojmu telu funkčnú dobrotu s vysoko hodnotenými parametrami. Pre zdravé telo aj ducha je treba konzumovať dobré veci. Veď obsahuje až polovicu dennej odporúčanej dávky kolagénu. Pridajte množstvo vlákniny či žiadny palmový tuk a dokonalý produkt máte na svete. To je náš Kolegén Keks.

  1.39 
 • Bauli Croissant Marhuľový 50 g

  Mäkké cesto, obklopené sviežim marhuľovým džemom, v kombinácii s tradičnou talianskou technikou pečenia, je receptom na absolútnu blaženosť. Croissanty vyrobené z materského kvásku s prírodnými kvasnicami a len tými najlepšími marhuľami, patria vo všeobecnosti medzi veľmi obľúbené.

  0.39 
 • Bauli Croissant Vanilkový 50 g

  Na výrobu tejto vynikajúcej talianskej klasiky sa používa cesto z materského kvásku s prírodnými kvasnicami namiesto chemických prísad a bohatý krém s vanilkovou príchuťou. S každým sústom jemného, aromatického a chutného pečiva cítite nádych talianskej tradície.

  0.39 
 • Bauli Croissant Čokoládový 50 g

  Vezmite najobľúbenejšiu príchuť a spojte ju s tradičnými talianskymi cukrovinkami a výsledkom je recept na úspech. Čokoládový croissant s krémovou čokoládovou plnkou vyrobenou s použitím čokolády s obsahom 60%-ného kakaa a materského kvásku. Navrhnutý tak, aby vynikal od ostatných.

  0.39 
 • Max Sport Proteín Kex Oriešok 40 g

  Prinášame vám veľkolepý orieškový Proteínový keks. Spojte klasickú chuť cukrovinky, dajte jej parametre sofistikovaného fitness produktu a dostanete Proteín Kex. Táto jedinečná kombinácia robí Kex jedným z najlepších produktov svojho druhu. S vysokým obsahom bielkovín a minerálnych látok.

  0.98 
 • Max Sport Proteín Kex Kakao 40 g

  Prinášame vám veľkolepý kakaový Proteínový keks. Spojte klasickú chuť cukrovinky, dajte jej parametre sofistikovaného fitness produktu a dostanete Proteín Kex. Táto jedinečná kombinácia robí Kex jedným z najlepších produktov svojho druhu. S vysokým obsahom bielkovín a minerálnych látok.

  0.98 
 • Max Sport Nella 200 g

  Nekonečná chuť s množstvom benefitov. Taká je Max Sport Nella. Starostlivo vyberané lieskové orechy najvyššej kvality s čistým kakaom, spolu tvoria delikátnu a jemnú chuť Nelly. Toto majstrovské dielo chuti a funkčnosti neobsahuje skoro žiaden cukor, má vysoký obsah vlákniny a je obohatené o srvátkový proteín.

  4.99 
 • Max Sport Proteín Chipsy Summer Grill Party 45 g

  Prichádza veľká revolúcia v oblasti slaných pochúťok! Ochutnajte Proteínové chipsy s príchuťou summer grill party. Max Sport dokonalo predvádza, ako si užiť chutný a zároveň šikovný snack. Naše bezlepkové Proteínové čipsy sú symfóniou nekonečnej chuti a benefitov, ktoré bežným slaným pochúťkam absolútne chýbajú.

  Tieto zdravé chipsy s vysokým obsahom vlákniny a bielkovín sú dokonca vegánske a so zníženým obsahom tuku vďaka dlhšiemu pečeniu. Podeľte sa a vychutnajte si ich ešte dnes.

  1.49 
 • Max Sport Proteín Chipsy Sweet – Chilli 45 g

  Prichádza veľká revolúcia v oblasti slaných pochúťok! Ochutnajte Proteínové chipsy s príchuťou sweet chilli. Sladko pikantná chuť vás jednoducho dostane. Max Sport dokonalo predvádza, ako si užiť chutný a zároveň šikovný snack. Naše bezlepkové Proteínové čipsy sú symfóniou nekonečnej chuti a benefitov, ktoré bežným slaným pochúťkam absolútne chýbajú.

  Tieto zdravé chipsy s vysokým obsahom vlákniny a bielkovín sú dokonca vegánske a so zníženým obsahom tuku vďaka dlhšiemu pečeniu. Podeľte sa a vychutnajte si ich ešte dnes.

  1.49