• Dekoratívna lebka 15,8cm

  Charakteristika Dekoratívna lebka 15,8cm: Dekorácia do akvária z polyresinu (základ zo syntetickej živice) značky Nobby „Calavera skull“ o rozmeroch 11,2×15,8×10,8cm. veľmi detailné prevedenie netoxické – neutrálne na biologickú rovnováhu v akváriu vhodné pre sladkú alebo slanú vodu Dekorácie do akvárii značky Nobby sa vyrábajú z kvalitných materiálov a farieb, preto sú naše akvaríjne dekorácie u našich zákazníkov veľmi obľúbené. Všetky dekorácie značky Nobby sú farebne stále aj po niekoľkých mesiacoch vo vode. Na Slovenskom trhu máme v sortimente najširšiu ponuku dekorácií do akvária!!! UPOZORNENIE: Pred prvým použitím v akváriu opláchnite vlažnou vodou (bez čistiacich prostriedkov!). Mierne farebné zmeny sú možné po dlhšom používaní. Materiál: polyresin (základ zo syntetickej živice) Rozmer: 11,2×15,8×10,8cm Výrobca: Nobby (Nemecko)

  20.39 
 • Dental Bone 118g

  Pochúťka pre psov dental Bone na čistenie zubov a svieži dych v 180g balení StarSnack Dental Bone podporuje žuvanie psa, a tým podporuje zdravú ústnu hygienu, a tým aj príjemný dych psa. S maximálnym obsahom tuku 2% a bez pridaného cukru je tenot produkt vo forme malých kefiek. Uzatvárateľné vrecko poskytuje ďalšiu praktickú manipuláciu. – max. 2,0% tuku – podporuje žuvanie psa a môže tak zabezpečiť zdravú hygienu úst Váš pes touto formou hry uspokojí svoje hryzacie vášne a zároveň posilňuje čeľustné svalstvo. Maškrty pomáhajú starať o zuby psov tým, že dochádza k drhnutiu povrchu zubov. Intenzívne hryzenie a žuvanie tiež uspokojuje prirodzenú potrebu psov niečo hrýzť a pomáha udržiavať svieži dych. Tento snack je balený do opätovne uzatváracieho obalu. Upozornenie: Uchovávajte v suchu a v chlade. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Krmivo ako maškrtu alebo odmenu kedykoľvek, ako súčasť vyváženej stravy. Psy by mali byť pod dohľadom po celú dobu pri kŕmení. Vždy poskytnúť dostatok čerstvej vody. Nie je určené pre ľudskú spotrebu. Balenie: 118g Veľkosť kostičky je cca 8cm Výrobca: NOBBY (Nemecko)

  3.87 

  Dental Bone 118g

  3.87 
 • Dental Starfish 225g (3ks)

  Pochúťka pre psov na čistenie zubov a svieži dych v 225g balení. Balenie obsahuje 3ks hviezdic. StarSnack Starfish podporuje žuvanie psa, a tým podporuje zdravú ústnu hygienu, a tým aj príjemný dych psa. S maximálnym obsahom tuku 2% a bez pridaného cukru je tenot produkt vo forme hviezdic. Uzatvárateľné vrecko poskytuje ďalšiu praktickú manipuláciu. – max. 2,0% tuku – podporuje žuvanie psa a môže tak zabezpečiť zdravú hygienu úst Váš pes touto formou hry uspokojí svoje hryzacie vášne a zároveň posilňuje čeľustné svalstvo. Maškrty pomáhajú starať o zuby psov tým, že dochádza k drhnutiu povrchu zubov. Intenzívne hryzenie a žuvanie tiež uspokojuje prirodzenú potrebu psov niečo hrýzť a pomáha udržiavať svieži dych. Tento snack je balený do opätovne uzatváracieho obalu. Upozornenie: Uchovávajte v suchu a v chlade. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale. Krmivo ako maškrtu alebo odmenu kedykoľvek, ako súčasť vyváženej stravy. Psy by mali byť pod dohľadom po celú dobu pri kŕmení. Vždy poskytnúť dostatok čerstvej vody. Nie je určené pre ľudskú spotrebu. Balenie: 225g Veľkosť: cca 12cm Výrobca: NOBBY (Nemecko)

  8.13 
 • Dierovaná gumená lopta M 12ks

  Obľúbená dierovaná loptička pre psov z gumy Nobby M o priemere 9cm. V balení je 12ks. Legendárna dierovaná loptička, ktorú si okamžite zamiluje každý pes. Je mäkká, odolná, možno ju plniť maškrtami. Pri skusnutí sa deformuje, po uvoľnení sa opäť vráti do pôvodného tvaru. Je skvelá na aportovanie, preťahovanie aj žuvanie. Hračka je vyrobená z certifikovaného netoxického materiálu. Materiál: prírodná guma Veľkosť: 9cm Farba: červená, modrá Balenie: 12ks Výrobca: Nobby (Nemecko) Upozornenie: Podobne ako u iných hračiek pre psov by si aj s touto hračkou malo zviera hrať pod dohľadom pána alebo inej zodpovednej osoby. Prosíme dbajte na to, aby hračka, s ktorou si Váš pes hrá, bola nepoškodená. Stav hračky pravidelne kontrolujte. V prípade, že je hračka poškodená alebo jej už chýbajú niektoré súčasti, túto hračku prosím nahraďte. Zamedzíte tak prípadnému zraneniu Vášho psa.

  83.72 
 • Dirt Shampoo 300 ml

  Šampón pre psy s na odstránenie nežiadúceho zápachu PetHead Dirt Shampoo 300 ml Nečistoty a nepríjemný zápach nemajú žiadnu šancu: šampón Pet Head Ditch The Dirt nielenže čistí a stará sa o srsť vášho psa, ale má aj dezodoračný účinok a príjemne vonia po pomarančoch. Šampón pre psov je ideálny na pravidelné ošetrovanie srsti a pokožky a vyznačuje sa svojim prírodným zložením. Šampón Pet Head Ditch The Dirt obsahuje okrem iného výdatný pomarančový olej, ktorý sa stará nielen o pokožku a srsť, ale navyše vydáva úžasne ovocnú vôňu. Extrakt z rozmarínu sa postará o neutralizáciu pachov a aloe vera slúži ako zdroj vlhkosti. Šampón obsahuje aj aktívne uhlie, ktoré prispieva k spoľahlivému odstráneniu nečistôt. Šampón má vyvážené pH a je dobre tolerovaný čistiaci prípravok, ktorý je vhodný pre šteňatá od 8 týždňov. Psí šampón je balený vo vtipnej fľaštičke s uzáverom v tvare kosti. Obal je plne recyklovateľný – skutočný bonus pre životné prostredie. Pet Head Ditch The Dirt Shampoo – stručný prehľad: Šampón pre psov s pomarančovou vôňou Dezodoračný účinok: neutralizuje pachy a šetrne sa stará o vášho psa S čistiacim aktívnym uhlím: viaže nečistoty a spoľahlivo ich odstraňuje Bohatá starostlivosť: vďaka ovocnej vôni pomarančového oleja Extrakt z rozmarínu: neutralizuje zápach, upokojuje svrbivú a suchú pokožku Aloe Vera: zdroj vlhkosti, podporuje čistenie Prírodné a čisté: bez parabénov, síranov a farbív Rastlinné bielkoviny: spevňujú srsť zvnútra Exkluzívna vôňa Pet Head: osviežujúca pomarančová vôňa Vegánske, bez lepku a orechov, vyvážené pH Netestované na zvieratách Vhodné aj pre tých najmenších: vhodné pre šteniatka od 8. týždňa Ekologický obal: 100% recyklovateľný Návod na použitie: Navlhčite srsť svojho psa a jemne vmasírujte šampón. Dôkladne šampón opláchnite a srsť osušte uterákom alebo fénom. Objem: 300 ml Výrobca: Pet Head (USA)

  18.19 
 • Displej – zvieratká 30ks, Doprava zadarmo

  Latexová hračka pre psa – Zvieratká (plameniak a sliepka) s rozmerom 10 a 11 cm. Interaktívna zábava. Hračka po stlačení píska. Uvedená cena je za 30ks!!! Latex je veľmi pružná látka, ktorá dlho odoláva hryzeniu. Všeobecné informácie k hračkám z latexu: Najmä majitelia mladých psov by mali uprednostňovať latexové hračky, pretože mladí psi majú veľmi špicaté zuby a majú tendencie k tomu hračku kompletne roztrhať. Pritom môže dôjsť k prehltnutiu čiastočiek. Pretože latex v žalúdku a tráviacej sústave psa netvrdne, dochádza k jeho bezproblémovému vylúčeniu a tým je prehltnutie malých kúskov hračky nezávadné. Aj napriek tomu by mal majiteľ na psa dávať pozor, keď sa pes hrá s touto hračkou. Poškodenú alebo rozbitú latexovú hračku nahraďte okamžite novou. Materiál: kvalitný latex Výrobca: Nobby (Nemecko) Rozmer: 10 a 11cm Balenie obsahuje 30ks hračiek (15 plameniakov a 15 sliepok)

  166.41 
 • Doggy Trainer L

  Toaletný tréner pre šteňatá, wc pre chorých psov a gravidné suky Nobby Doggy Trainer M s rozmermi 62x48cm Užitočná interiérová pomôcka, ktorá pomôže naučiť šteniatko hygienickým návykom. Obsahuje podložku absorbujú vlhkosť a nepríjemné pachy. Podložka neprepúšťa vlhkosť, psie labky zostávajú suché a čisté. Slúži k výcviku šteniat,ale je určená aj pre choré zvieratá alebo gravidné sučky. Do tejto extra nízkej plastovej toalety vložíte podložky, čím zamedzíte nežiadúcim kalužiam v byte. Gélové podložky obsahujú super absorbent a sú maximálne savé. Pravidelným používaním sa šteňa ľahko naučí chodiť na jemu vyhradené miesto. Šteňa potrebujeme naučiť čistotnosti, aby vedelo kam môže chodiť vykonávať svoju potrebu. Nie vždy a každému však vyhovuje starý a overený spôsob s novinami a tak sa naskytla možnosť opäť o niečo málo uľahčiť prácu chovateľom – majiteľom šteňaťa. Začali sa vyrábať záchody pre psov. Jedná sa o komfortnú sadu pre tréning šteniat. Sada obsahuje nepremokavú protišmykovú podložku – vaničku do ktorej sa umiestňujú príslušné absorbčné vložky z voštinovej štruktúry, ktoré pohlcujú tiež i zápach. O to sa stará vrstva gélu vnútri vložky. Absorbčné vložky sú vo vaničke prichytené. Po niekoľkých málo použítí sa musí vložka vymeniť a vložiť nová. Jedna vložka je určená maximálne na jeden deň. Tiež je odporúčané, postupom času, vaničku približovať bližšie k dverám. Tým sa pes naučí chodiť k dverám zakaždým, keď sa mu bude chcieť na záchod. Potom už je len otázka času, než sa psík naučí chodiť na záchod von úplne sám. Možné použitie tiež v psích klietkach. Veľkosť: M Veľkosť WC: 62,5 x 48 x 3,8 cm Veľkosť savej podložky 62,5 x 48 cm Výrobca: Nobby (Nemecko)

  50.05 

  Doggy Trainer L

  50.05 
 • Doggy Trainer S

  Toaletný tréner pre šteňatá, wc pre chorých psov a gravidné suky Nobby Doggy Trainer S s rozmermi 48x41cm Užitočná interiérová pomôcka, ktorá pomôže naučiť šteniatko hygienickým návykom. Obsahuje podložku absorbujú vlhkosť a nepríjemné pachy. Podložka neprepúšťa vlhkosť, psie labky zostávajú suché a čisté. Slúži k výcviku šteniat,ale je určená aj pre choré zvieratá alebo gravidné sučky. Do tejto extra nízkej plastovej toalety vložíte podložky, čím zamedzíte nežiadúcim kalužiam v byte. Gélové podložky obsahujú super absorbent a sú maximálne savé. Pravidelným používaním sa šteňa ľahko naučí chodiť na jemu vyhradené miesto. Šteňa potrebujeme naučiť čistotnosti, aby vedelo kam môže chodiť vykonávať svoju potrebu. Nie vždy a každému však vyhovuje starý a overený spôsob s novinami a tak sa naskytla možnosť opäť o niečo málo uľahčiť prácu chovateľom – majiteľom šteňaťa. Začali sa vyrábať záchody pre psov. Jedná sa o komfortnú sadu pre tréning šteniat. Sada obsahuje nepremokavú protišmykovú podložku – vaničku do ktorej sa umiestňujú príslušné absorbčné vložky z voštinovej štruktúry, ktoré pohlcujú tiež i zápach. O to sa stará vrstva gélu vnútri vložky. Absorbčné vložky sú vo vaničke prichytené. Po niekoľkých málo použítí sa musí vložka vymeniť a vložiť nová. Jedna vložka je určená maximálne na jeden deň. Tiež je odporúčané, postupom času, vaničku približovať bližšie k dverám. Tým sa pes naučí chodiť k dverám zakaždým, keď sa mu bude chcieť na záchod. Potom už je len otázka času, než sa psík naučí chodiť na záchod von úplne sám. Možné použitie tiež v psích klietkach. Veľkosť: S Veľkosť WC: 48 x 41 x 3,5 cm Veľkosť savej podložky 48 x 41 cm Výrobca: Nobby (Nemecko)

  30.31 

  Doggy Trainer S

  30.31 
 • Nobby keramická miska DOGS 12,0 x 4,5 cm / 0,25 l

  Charakteristika Dogs keramická miska pre psy a mačky šedá 250ml: Keramická miska na krmivo a vodu pre psov a mačky „Dogs“ bielo-šedá, Ø12×4,5cm, 0,25l Kvalitná keramická miska pre psy a mačky na vodu a granule Nobby DOGs. Miska je šedo-bielej farby a má lesklý povrch. Po obvode vonkajšej strany je zdobená kresbou s motívom psov. Keramické misky „DOGs“ dopĺňa akékoľvek základné vybavenie miesta kde sa podáva krmivo alebo voda. Motív na vonkajšej strane vyzerá obzvlášť roztomilo a ukazuje cieľovú skupinu zákazníkov tejto misky. Výrobca: Nobby (Nemecko) Veľkosť: Ø 12×4,5 cm Farba: šedá/biela Objem: 250ml Materiál: keramika

  6.84 
 • Nobby keramická miska DOGS 15,0 x 6,0 cm / 0,55 l

  Charakteristika Dogs keramická miska pre psy a mačky šedá 550ml: Keramická miska na krmivo a vodu pre psov a mačky „Dogs“ bielo-šedá, Ø15x6cm, 0,55l Kvalitná keramická miska pre psy a mačky na vodu a granule Nobby DOGs. Miska je šedo-bielej farby a má lesklý povrch. Po obvode vonkajšej strany je zdobená kresbou s motívom psov. Keramické misky „DOGs“ dopĺňa akékoľvek základné vybavenie miesta kde sa podáva krmivo alebo voda. Motív na vonkajšej strane vyzerá obzvlášť roztomilo a ukazuje cieľovú skupinu zákazníkov tejto misky. Výrobca: Nobby (Nemecko) Veľkosť: Ø15x6cm Farba: šedá/biela Objem: 550ml Materiál: keramika

  10.45 
 • Dom škrabadlo pre mačky z kartónu 49x26x36cm

  Charakteristika Dom škrabadlo pre mačky z kartónu 49x26x36cm: Domček vyrobený z pevného kartónu so sušeným catnipom pre mačky od Nobby s veľkostou 49x26x36cm. Mačky milujú papierové krabice a ich škrabanie. Brúsenie pazúrikov je pre nich pirodzenou potrebou. Aby sa predišlo tomu, že by Vaša mačička pri uspokojovaní tejto svojej aktivity poškrabkala koberec alebo nábytok, je nevyhnutné poskytnúť jej nejaký iný vhodný objekt a materiál. Škrabadlo Nobby stačí umiestniť kamkoľvek do bytu a kombinácia neodolateľnej vône kocúrnika mačacieho (catnip) a drsného povrchu, pripomínajúceho prírodnú kôru stromov, naláka mačku na to správne miesto. Umiestnite ho na miesto, ktoré vaša mačka často navštevuje a posypte catnipom. Catnip je extrakt z rastliny, ktorej vôňa mačky silne priťahuje. k podpore prirodzenej potreby škrabania domček je vhodný aj pre oddych so sáčkom so sušeným catnipom Rozmery: 49x26x36cm Výrobca: Nobby (Nemecko) Upozornenie: Opotrebovanú dosku vymeňte.

  13.16 
 • Domček listami 43×11,5cm

  Charakteristika Domček listami: Hračka pre papagáje a veľké andulky z kokosu Nobby o rozmere 43×11,5cm. Vtáky sú od prírody zvedavé tvory a túto ich prirodzenú vlastnosť môžete ľahko rozvíjať pomocou vhodného príslušenstva do klietky. Aktívna hračka od Nobby sa skladá z kokosu, kokosových vlákien, kukuričných listov, prútia, sisalu a dreva. Hračka je vhodná najmä pre papagáje a veľké andulky. Jednoduchá inštalácia do klietky pomocou kovovej karabínky. Rozmery: 43×11,5cm Výrobca: Nobby (Nemecko)

  10.33